Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2021. Szeptember 13. 14:58, hétfő | Helyi
Forrás: Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bevetési Igazgatósága

90 milliót érő hamis parfüm az autópályán

90 milliót érő hamis parfüm az autópályán

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 2 400 üveg, 90 millió forint értékű hamis parfümöt találtak egy teherautó rakterében.

A pénzügyőrök az M1-es autópálya komáromi szakaszán ellenőrizték azt a szlovák teherautót, ami a fuvarlevél szerint két raklap árut szállított Romániából Franciaországba. A fuvarokmányon nem szerepelt az áru megnevezése, ezért a jármű átvizsgálása mellett döntöttek.

A raktérben lévő, fekete fóliába tekert szállítmányt a NAV munkatársai felbontották, és azokban több mint 2 000 üveg, különféle márkajelzésű (Gucci, Chanel, Dior, Chloé, Versace stb.) parfümöt találtak.

A pénzügyőrök a mintegy 90 millió forint értékű hamis parfümöt lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak.

A filmek, fotók a NAV Facebook oldalán is megtalálhatók: https://www.facebook.com/NAVprofil/

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Szeptember 17. 07:34, szerda | Külföld

Az ügyész halálbüntetést javasol a Charlie Kirk elleni merénylet gyanúsítottjára

Az ügyész halálbüntetés javaslatával nyújtotta be a vádiratot a bírósághoz a Charlie Kirk elleni halálos merénylettel gyanúsított Tyler Robinson ügyében kedden.