Hírek
2015. Február 25. 16:08, szerda |
Helyi sport
Forrás: Martonosi János-sajtófőnök
14 KOSÁRMECCS KÉT NAP ALATT VÁSÁRHELYEN
A “20 éves a Vásárhelyi Kosársuli” programsorozat keretében szombaton és vasárnap 14 kosármeccsre kerül sor Vásárhelyen.
Ezek között ismét megrendeznek egy nemzetközi utánpótlás tornát, sőt pályára lép a felnőtt együttes is az NBI/B csoportos bajnokságban. A programsorozat támogatói a Szerencsejáték Zrt., a Takarékbank és a Magyar Földgáztároló Zrt.
Szombat délelőtt a Hódtói Csarnokban és a SZTE-Mg.-i Főiskola termében egy-egy u11-es torna lesz, amelyeken a három vásárhelyi csapat (a Kobrák, a Sólymok és az Ugrómókusok) ellenfelei a Szögedi Harcsák, a Kisújszállás és a Mezőtúr lesznek. Szombat délután 15.30-kor a Kosársuli u23, majd 18.00-kor az NB I/B-s felnőtt csapat (a keleti csoport listavezetője) fontos bajnoki mérkőzést játszik a TF–Budapest ellen.
Vasárnap egész napos kadet (2000/2001) kosárlabda torna lesz a Hódtói Sportcsarnokban. Ezúttal négy erdélyi (három temesvári és egy aradi) csapat látogat városunkba.
Vasárnapi program:
- 9:00 MP SPORT Timisoara – BEST Arad
- 10:15 Vásárhelyi Kosársuli - VEST ACTIV Timisoara
- 11:30 JUMP Timisoara - MP SPORT Timisoara
- 12:45 BEST Arad - Vásárhelyi Kosársuli
- 14:00 BEST Arad - VEST ACTIV Timisoara
- 15:15 JUMP Timisoara – Vásárhelyi Kosársuli
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után
A magyar költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videójában.
2026. Június 29. 09:02, hétfő | Belföld
Hőség - Meteorológia: hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel.
2026. Június 28. 19:03, vasárnap | Belföld
Hőség - Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.
2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld
Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni
