Hírek
2019. Április 05. 11:33, péntek |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Körözött csónakmotorok Csanádpalotán

A magyar rendőrök a holland hatóságok által körözött csónakmotorokat foglaltak le a Csongrád megyei határátkelőhelyen.
Egy román férfi 2019. április 3-án 10 órakor egy Mercedes Vito vezetőjeként akarta elhagyni az országot Csanádpalota Autópálya-határátkelőhelyen. A jármű rakterének ellenőrzése során a rendőrök 5 csónakmotort találtak, melyeket Hollandiából loptak el, ezért azokat körözték.
A csaknem 2 millió forint értékű járműmotorokat a Makói Rendőrkapitányság nyomozói lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Életmód
Pünkösd - A szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények
A Szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények. A húsvét után ötven nappal tartott pünkösd - a húsvét és a karácsony mellett - a harmadik legnagyobb keresztény ünnep, neve a görög pentékoszté (ötven) szóból ered.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.