Hírek
2017. Május 18. 07:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Folytatódik a vita a jövő évi büdzséről a Parlamentben

Összesen tizennégy órában folytatódhat ma a jövő évi költségvetésről szóló általános vita az Országgyűlésben.
Az ülésnap reggel 8 órakor kezdődik, a kormányoldalnak és az ellenzéknek napközben 7-7 órája lesz véleményük kifejtésére.
A nemzetgazdasági miniszter szerdán a munkából élők költségvetésének nevezte a 2018-as büdzsét. Azt mondta, a jövő évi költségvetés minden magyar ember számára megteremti a lehetőségét annak, hogy ismét tehessen egyet előre a saját életében.
Az Állami Számvevőszék (ÁSZ) elnöke szerint megalapozott a 2018-as költségvetés, a javaslat előkészítése és tartalma megfelel a jogszabályoknak, és hozzájárul Magyarország költségvetési stabilitásának fenntartásához.
A Költségvetési Tanács (KT) véleménye alapján a pénzügyi stabilitást tükrözi a kormány 2018-as költségvetési javaslata.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 15. 08:23, szombat | Belföld
Nagy Márton: a kispénzűek és a középréteg pénzügyi helyzetét tovább kell javítani
A kispénzűek és a középréteg pénzügyi helyzetét tovább kell javítani, erről szól majd a 2025-ös év - hangsúlyozta a nemzetgazdasági miniszter pénteken közzétett Facebook-videójában.
2025. Február 15. 08:21, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Donald Trump változást hozott a nyugati politikai gondolkodásban
2025. Február 14. 07:35, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország és Szerbia készen áll egy új kőolajvezeték megépítésére
Magyarország és Szerbia az eddigi sikerekre alapozva készen áll egy új kőolajvezeték megépítésére, ez a nagyberuházás mindkét ország energiabiztonságát javítani fogja
2025. Február 14. 07:35, péntek | Belföld
Erős széllel száraz, hideg levegő érkezik a hétvégén
Pénteken még borult lesz az ég, de erős széllel száraz, hideg levegő érkezik és a hétvégén csökken a felhőzet.